+371 (67) 88-5314
K. Ulmaņa gatvē 70
+371 (67) 88-5379
Mihaila Tāla 2
+371 (67) 88-5739
Dārzciema iela 64A

Par mums

INCHCAPE LATVIJĀ

2005.gadā Latvijā darbību uzsāka Inchcape Motors Latvia – oficiālais Mazda un Jaguar automašīnu pārstāvis. 2007.gada vasarā Inchcape iegādājās Baltic Motors Ltd. un BM Auto, tādējādi kļūstot par ietekmīgāko automašīnu mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā, kas pārstāv tādus zīmolus kā Alpina, BMW, BMW motocikli, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI.


INCHCAPE MISIJA

Inchcape Motors Latvia divi uzņēmumi Latvijā pārstāv BMW automašīnas un motociklus, MINI, Jaguar, Land Rover, Ford un Mazda zīmolus. Inchcape Motors Latvia ir pilnvarotais Ford un Mazda pārstāvis Latvijā. Abi pārstāvji piedāvā potenciāliem pircējiem iegādāties ne tikai jaunas automašīnas, bet arī mazlietotās, un tādēļ mūsu misija ir palīdzēt saviem esošajiem un nākamajiem klientiem arvien pilnīgāk atklāt mūsu pārstāvēto automobiļu sniegtās iespējas un sniegt viņiem pastāvīgu atbalstu šo iespēju izbaudīšanā. Katra pārdotā automašīna vai motocikls, aksesuārs vai papildaprīkojums, katrs servisa apmeklējums nav tikai darījums starp uzņēmumu un pircēju, tā ir uzticības un kopējas aizrautības saite. Ikviens mūsu klients līdz ar auto vai motocikla atslēgām ir ieguvis sev uzticamu draugu, kurš savu lojalitāti nemēra iegādātā motora tilpumā vai apmaksas termiņā.

Inchcape piemīt visas nepieciešamās zināšanas, pieredze un aizrautība, lai piepildītu savu misiju – kalpot saviem klientiem viņu iepazītajā jaunajā pasaulē, kurā braukt ir bauda. Inchcape dod iespēju saviem darbiniekiem apgūt unikālas prasmes, vairot kompetenci un kvalifikāciju darbam ar visjaunākajām industrijas tehnoloģijām, tā pilnveidojot viņu meistarību un stiprinot profesionālo lepnumu par savu piederību pasaules autobūves avangardam.

VĒRTĪBAS

 • Atsaucība – mēs esam atvērti klientu, darbinieku un sabiedrības vēlmēm un vajadzībām sniedzot precīzas, kompetentas atbildes, pakalpojumus vai risinājumus.
 • Aizrautība – mūsu komandas darbs ir orientēts uz jau gūto rezultātu nostiprināšanu, un to vainagos klientu gandarījums, darbinieku lojalitāte savam uzņēmumam, mūsu izaugsme un mūsu pārstāvēto automobiļu reputācijas nesatricināmā stabilitāte Latvijā. Mūsu darba bauda ir iespēja dot to cilvēkiem.
 • Klienti – mūsu lielākā vērtība ir gandarīti klienti, mūsu pūles un darbs ir veltīts viņu interešu, vēlmju un vajadzību apmierināšanai, un mūsu komandai ir zināšanas un pieredze, izmantojot BMW, MINI, Jaguar, Land Rover, Mazda un Ford pasaules pieredzi un iespējas, lai rastu tam rast labākos risinājumus.
 • Drošība un atbildība – Inchcape uzņemas atbildību par savu klientu labklājību un iesaka mūsu pārstāvēto auto sniegtās iespējas līdzsvarot ar izpratni par satiksmes drošību un iejūtību pret pārējiem satiksmes dalībniekiem: braukt droši un ar baudu!

VĪZIJA

Inchcape mērķis ir būt par pašsaprotamu izvēli gan klientiem, tiem vēloties saņemot apkalpošanas un pārdošanas pakalpojumus, gan arī potenciāliem darbiniekiem; kļūt par lielāko šo zīmolu pārstāvi Latvijā, nodrošinot sev plašu gandarītu klientu loku, kā arī augsti profesionālu un uzņēmuma attīstībā motivētu darbinieku komandu.

UZTICIET SAVU AUTOMAŠĪNU EKSPERTIEM!

Mēs pārzinām Jūsu automašīnu:

 • Automašīnas vizuālā pārbaude
  Katru reizi veiksim Jūsu automašīnai bez maksas vizuālo pārbaudi, lai brauciena laikā Jums nebūtu negatīvu pārsteigumu.
 • Profesionāla servisa komanda
  Mūsu servisa darbinieki ir apmācīti, saskaņā ar ražotāja prasībām, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu Jūsu automašīnai.
 • Atbilstošs servisa aprīkojums
  Pastāvīgi atjaunojam servisa aprīkojumu un darba instrumentus saskaņā ar ražotāja jauninājumiem.
 • Liela pieredze
  Mēs pārzinām automašīnas, jo mums ir liela pieredze un zināšanas daudzu gadu garumā un izmantojam šīs zināšanas, lai rūpētos par Jūsu automobili.
 • Labākais piedāvājums
  Centralizēta automobiļu rezerves detaļu iepirkšana ļauj mums nodrošināt īpašus piedāvājumus Jums.
 • Kvalitāte
  Mūsu mērķis ir nodrošināt labāko apkalpošanu Jums un īpašas rūpes par Jūsu automašīnas!
 • Vērtība
  Ar mūsu servisa apkalpošanas vēsturi Jūs paaugstināsiet sava automašīnas tālākpārdošanas vērtību

INCHCAPE PASAULĒ

Inchcape ir  pasaulē lielākais neatkarīgais automašīnu mazumtirgotājs, kas darbojās gandrīz 26 pasaules valstīs, tai skaitā Austrālijā, Beļģijā, Grieķijā, Honkongā, Singapūrā, Lielbritānijā, Austrumeiropā, Baltijas valstīs, Krievijā un Dienvidamerikā. Kopumā uzņēmums pārstāv 18 tirdzniecības zīmes vairāk nekā 208 tirdzniecības vietās.Mēs apkalpojam simtiem tūkstošus klientu visā pasaulē, pārdodot jaunu automašīnu ik pa divām minūtēm!

Uzziniet vairāk: (67) 88-5739, office@inchcape.lv (Inchcape Motors Latvia: Inchcape Autocentra Mazlietotie automobiļi) vai 67303000, info@inchcape.lv (Inchcape Motors Latvia: Mazlietotu automobiļu tirdzniecības vieta Mihaila Tāla 2). Aicinām izmantot atpirkšanas pakalpojumu un nopirkt sev vispiemērotāko jauno automobili, kādā no Inchcape saloniem.Visaptveroša automašīnas tehniskā pārbaude
Automašīnu pārbaude atbilstoši Inchcape Certified standartiem.
Visaptverošs pakalpojumu klāsts
Finansēšana, apdrošināšana, testa braucieni, un citi pakalpojumi pieejami uz vietas.
Lietotas automašīnas garantija
6 mēnešu garantija Inchcape Latvija pārstāvētajām markām līdz 10 gadiem / 180 000 km
Jūsu automašīnas atpirkums (Trade-In)
Jūsu automašīna var kalpot kā pirmā iemaksa.